حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

09905179545 04445230531

شرایط بازگشت کالا

مانالیتا به عنوان یک فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی همواره تلاش می‌کند کیفیت خدمات خود را افزایش داده و بر روی محور مشتری مداری حرکت کند، از این رو شما اگر به هر دلیلی خواستید کالای خود را مرجوع یا تعویض کنید، می‌توانید از خدمات بازگشت 7 روزه مانالیتا استفاده نمایید.

شرایط بازگشت کالا

  • به دلیل رعایت مقررات بهداشتی امکان بازگشت کالا پس از بازکردن بسته بندی و پلمپ وجود ندارد.
  • مشتری موظف است هنگام تحویل گرفتن کالا از مامور پست، اگر متوجه مغایرت کالای ارسالی با فاکتور خود شود، از دریافت کالا خودداری نماید.
  • امکان مرجوعی کالاهایی که فاقد پلمپ هستند، به دلیل ماهیت بهداشتی امکان پذیر نمی‌باشد.
  • در صورتی که کالا قبل از هماهنگی با واحد خدمات مشتریان، به آدرس مانالیتا ارسال شود، مانالیتا هیچ مسئولیتی در قبال کالای مشتری ندارد.

شرایط استفاده از خدمات بازگشت 7 روزه کالا

  • در صورتی که پلمپ، بسته‌بندی و لیبل کالا باز نشده باشد. و جعبه(کارتن) مخدوش و پاره نشده باشد.
  • در صورتی که کالای ارسالی با سفارش مشتری مغایرت داشته باشد، در این صورت مشتری موظف است ظرف 48 ساعت مورد را به واحد خدمات مشتریان اطلاع دهد.
  • در صورتی که مشتری از سفارش خود منصرف شده باشد، در این صورت مشتری موظف است ظرف 7 روز پس از دریافت کالا موضوع را به واحد خدمات مشتریان مانالیتا اطلاع دهد.

اگر سفارش شما هنوز ارسال نشده است و قصد انصراف از خرید را دارید، سریعا وارد حسب کاربری خود شده و از قسمت سفارشات؛ درخواست لغو سفارش را بدهید.

روش بازگشت کالا

لطفا توجه داشته باشید تنها راه بازگشت کالا از طریق پست می‌باشد، اگر از روش دیگری برای ارسال کالا استفاده شود، مانالیتا هیچ گونه مسئولیتی در قبال کالای شما ندارد و آدرس پستی مانالیتا “5971658774” می‌باشد.

توجه داشته باشید کالا با هماهنگی واحد مشتریان مانالیتا و همراه با فاکتور ارسال شود. و قبل از ارسال کالا، عکس کالای مورد بازگشتی را در تلگرام مانالیتا به آدرس @ManalitaSupport ارسال نمایید تا بررسی شده و شما را در مورد بازگشت محصول راهنمایی نماییم.

اگر کالا دارای هدیه باشد، باید هدیه ارسالی نیز به همراه کالا بازگشت داده شود.

در صورتی کالای ارسالی دارای عیب و ایراد باشد و یا با سفارش مشتری مغایرت داشته باشد، هزینه بازگشت به عهده فروشگاه اینترنتی مانالیتا می‌باشد. اما در صورتی که کالا در به صورت انصرافی و به سلیقه مشتری باشد، هزینه بازگشت کالا بر عهده مشتری می‌باشد.

عودت وجه

وقتی که سفارش بازگشت داده شده به دست واحد پس از فروش مانالیتا رسید، کالای بازگشتی مورد بررسی قرار گرفته و پس از تایید، با مشتری تماس گرفته شده و شماره کارت دریافت می‌شود و وجه پرداختی تا 48 ساعت به حساب بانکی مشتری گرامی عودت داده می‌شود.

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول